Bota

Bleu një dollap të përdorur në internet, burri gjen brenda raftit 150 mijë euro

Publikuar 23:22 27 Prill, 2022Një burrë që bleu një dollap të përdorur në internet, u habit kur pa se brenda një rafti ndodheshin...

Rusia i pret gazin Perëndimit/ Zelensky: Moska e konsideron tregtinë, armë

Publikuar 23:28 27 Prill, 2022Në një video mesazh të mërkurën në mbrëmje, Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, e quajti “shantazh...

OBSH paralajmëron: Rrezik në rritje për përhapjen e fruthit

Publikuar 23:31 27 Prill, 2022OBSH ngre alarmin: Rrezik në rritje për përhapjen e fruthit.Organizata Botërore e Shëndetësisë dhe Fondi Ndërkombëtar...

Pamje të pazbuluara: Kështu dridhej Putin në muajin shkurt, teksa priste Lukashenkon

Publikuar 23:37 27 Prill, 2022Dyshimet rreth shëndetit të Vladimir Putin janë shtuar edhe një herë pasi pamjet e fundit u...

Berisha zbulon datën që do t’i propozohet Kuvendit për zgjedhjen e kryetarit të PD

Publikuar 23:44 27 Prill, 2022Pas përfundimit të mbledhjes së ‘Komisionit të Rithemelimit’, ish-kryeministri Sali Berisha ka mbajtur një deklaratë për...

Shqipëri – Kosovë me një president? Rama: Thaçi do të ishte kandidat i shkëlqyer

Publikuar 23:47 27 Prill, 2022Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka folur për mundësinë e zgjedhjes së një presidenti të përbashkët...

Federata braziliane shkruan historinë, emëron për herë të parë një grua drejtoreshë

Publikuar 23:55 27 Prill, 2022Luisa Rosa do të ketë detyrën e mbikëqyrjes së projekteve të ndërtimit, shembulli i saj stimul...
Stay Connected
0FansLike
0FollowersFollow
TË FUNDIT

“Patatja e nxehtë” për kryeprokurorin në duart e Vjosa Osmanit

Të pakënaqur me votimin e Këshillit Porkurorial dy prokuror të cilët kishin pretendime që të merrnin pozitën që Këshilli ia besoj Blerim Isufajt iu...

Përplasen Mushkolaj dhe Ramiz Shala për rastin “Lushtaku”

Ramiz Shala, ish-drejtor për Gjeodezi në Komunën e Skënderajt, ka thënë se për rastin “Lushtaku”, është bërë shumë zhurmë në media. I ftuar në emisionin...

Golden Eagle’s Prishtina do të marrë pjesë në “World Streetball Championship”

World Streetball Championship do të zhvillohet më datën 9 dhe 10 korrik në Paris. Në këtë eveniment të madh të ekzibicioneve të basketbollistëve të njohur...

Martohet modelja e famshme shqiptare Heidi Lushtaku me futbollistin turk

Modelja e famshme shqiptare Lushtaku është martuar me futbollistin turk Demiral. Lajmin e ka konfirmuar vetë modelja e njohur, ku në rrjetin social instagram...