Bota

Ish-zyrtari ukrainas dyshohet për tradhti, menaxhon rrjetin e agjentëve që spiunojnë për Rusinë – Abc News

schedule22:51 - 23 Korrik, 2022 Ish-zëvendës sekretari i Këshillit të Sigurimit të Ukrainës dyshohet për tradhti të lartë, raporton Kyiv Independent. ⚡️Former Security Council...

Porti ukrainas tronditet nga shpërthimet, një ditë pas marrëveshjes së grurit – Abc News

schedule11:31 - 23 Korrik, 2022 Shpërthimet kanë tronditur një port kyç të Ukrainës vetëm një ditë pasi Kievi dhe Moska nënshkruan një marrëveshje...

Mbështetja për Ukrainën do të vazhdoje dhe pse unë s’do të jem kryeministër – Abc News

schedule04:00 - 23 Korrik, 2022 Boris Johnson e ka siguruar presidentin Volodymyr Zelensky se mbështetja e Mbretërisë së Bashkuar për Ukrainën nuk do...

U infektua me Covid-19, si është gjendja shëndetësore e Joe Biden – Abc News

schedule17:24 - 22 Korrik, 2022 Lajme të miravijnë për shëndetin e presidentit amerikan, Joe Biden, i cili është infektuar me koronavirus. Mjeku i Shtëpisë...
Stay Connected
0FansLike
0FollowersFollow
TË FUNDIT