Bota

Facebook-ut i bien të ardhurat shkak bëhet Tik-Tok – Abc News

schedule23:20 - 27 Korrik, 2022 Pronari i Facebook dhe Instagram u godit nga një rënie në shitjet e reklamave në tre muajt deri...

Shumica e vendeve nuk shpenzojnë as 2% të PBB-së për mbrojtjen, disa fakte që nuk dinim rreth NATO-s – Abc News

Nga Todd Neikirk, War History Online Përktheu: Sonila Backa-abcnews.al Nëse një vend i NATO-s sulmohet, e gjithë organizata do të përgjigjet. Dhe për këtë arsye, shumë...

VIDEO/ Si nga një botë tjetër, gruaja filmon stuhinë masive ndërsa të gjithë banorët “fshiheshin” nëpër shtëpi – Abc News

schedule23:04 - 26 Korrik, 2022 Duken si pamje nga ndonjë planet tjetër por në fakt bëhet fjalë për Lansford, Dakota e Veriut. Pak...

Marrëveshja e grurit, trampolinë për bisedimet e paqes Rusi-Ukrainë – Abc News

schedule12:04 - 26 Korrik, 2022 Marrëveshjet e nënshkruara më 22 korrik në Stamboll për eksportin e grurit nga Ukraina mund të jenë baza...
Stay Connected
0FansLike
0FollowersFollow
TË FUNDIT