Rozë

Jam me epilepsi dhe vajzë e një invalidi, rrëfim tronditës i ish banores së BB Vip

Xheisara Frisku, është banorja që u largua mbrëmë nga Big Brother VIP. Ajo qëndroi brenda shtëpisë prej disa javësh, ndërkohë që dhuroi emocione të forta

Rozë

Valbona Halili: Jeta më ka dhuruar eksperiencë profesionale e më ka bërë kjo që jam sot

Si nxënëse në shkollen fillore “Dëshmorët e lirisë” në Tiranë, ka filluar t’i bie violinës. Talentin për këndim ia ka zbuluar mësuesja e saj e

Rozë

Modelen shqiptare e ngatërrojnë me një modele të huaj, ndjekësit e “mbysin” me sms suporti

E njohur per bukurine e saj dhe per hijeshine prej perendeshe bukurie modelja Franceska Rustem ka qene se fundmi protagoniste e nje prej videove me

Rozë

“Nata gat” nga Japo shkund tregun muzikor

Japo është talent i ri dhe qe premisat i ka per te shkelqyer ne fushen e muzikes. Japo filloi të merret me Hip-Hop prej pak

Rozë Uncategorized

Dezo me ” Gabimet” mjaft premtues, një super projekt

Ai quhet Daut Krasniqi por në muzikë njiher si DEZO. Mjaft talent e duket emër i ri por shumë premtues në tregun muzikor shqiptar. DEZO

Rozë

Dafina dhe Majk vijnë me projekt të ri por të vjedhur nga serbët

Sa herë fillojmë të krijojmë njëfarë bindje, ndoshta pak edhe subjektive, se diçka për të mirë ka ndryshuar në estradën tonë, dikush nga estrada shkon

Rozë

“Shokë që nga klasa e parë”, Mirsa Kërqeli tregon historinë e dashurisë me Granitin

Në një lidhje “Skype” me emsionin Rudina në Tv Klan, këngëtarja e njohur shqiptare Mirsa Kërqeli ka treguar historinë e njohjes me bashkëshortin e saj.

Rozë

Kanye West paralajmëron këngën e re përmes një imazhi grafik

Kanye West është duke u fokusuar në muzikën e tij pavarësisht se është nën një hetim policor për akuzën se ka goditur një fans që

Rozë

Zbulohet bashkëshorti i Arjola Demirit, e ka përmendur shpesh: Më ka rrahur dhe tradhtuar

Aktorja Arjola Demiri është aktualisht në qendër të mediave rozë, pasi është bërë pjesë e “Big Brother VIP”. Ajo ka zgjedhur të ndajë me të

Rozë Uncategorized

Nadi dhe Vis Shkodrani më të kërkuarit në dasmat VIP

Ai ështê një këngëtar që e duan të gjithë e mjaft i preferuar, e tjetri një nga muzikantën më të mirë që ne kemi. Eshtë