Messi dhe Ronaldo përfshihen në top 10-shen e yjeve më të mëdhenj të sportit të të gjitha kohërave, lista bëhet virale

Lista e sportistëve më të mëdhenj të të gjitha kohërave po bëhet virale dhe çuditërisht dominojnë yjet e futbollit, Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo. Messi...

Showbiz

Debati Edona-Vesa, reagon Afrona Dika

Përplasja e fortë mes Edones dhe Veses po bën bujë të madhe në rrjetet sociale. Pas këtij debati reagoi edhe blogerja, Afrona Dika. Ajo i doli...

Këngëtarja e njohur shqiptare lë Shqipërinë për t’u bërë “agjente sekrete” në Gjermani

Këngëtarja e njohur Luar Arani, ka ardhur dje me një rrëfim për jetën dhe karrierën e saj. Ajo ishte e ftuar në emisionin “Se Luan...

Pse Brikenda qëndroi e heshtur këto dy javë

Në darkën e parë të konkurrentëve të nominuar të Big Brother VIP Kosova, sigurisht nuk ka munguar as Brikenda. Një nga pyetjet drejtuar asaj ishte...

Afrona ka diçka për të thënë për gratë e fortë

frona Dika publikoi një fotografi ku shfaqet me shumë stil. Ajo ka diçka për të thënë për gratë: “Një grua me zë, sipas definicionit është,...

Adriana Matoshi, prezantuese e ‘Festivalit të Këngës 2023’

“Festivali i Këngës” do të ketë më shumë se një prezantues, por deri më tani është zbuluar vetëm një prej tyre. Në konferencën për...

Samanta Karavella, një nga pretendentet kryesore për fitore, tërhiqet nga Festivali i Këngës në RTSH

Një nga emrat shumë të njohur të konfirmuar si pjesëmarrës në edicionin e 62-të të Festivalit të Këngës në Radio Televizionin Shqiptar ishte dhe...

Ky VIP ishte në lidhje me Edona James

Kryefjala e këtij edicioni të “Big Brother VIP Kosova”, ka pasur disa lidhje e martesa. Madje, ajo ka qenë e martuar edhe me një prej...

Dëshira e fundit e Matthew

Matthew Perry donte të ndihmonte të tjerët që po luftonin me abuzimin me drogën përpara vdekjes së tij tragjike. Sipas People, ylli i “Friends”...

Këta dy emra thuhet se mund të zëvendësojnë Arbana Osmanin në Big Brother VIP Albania

Teksa të gjithë presim me kureshtje sezonin e tretë të ‘Big Brother Vip Albania’, duket se surprizat e këtij ‘reality show’ kanë nisur më...