Enca nxjer ballkonin në plazh

Enca ka postuar videon provokuese

Enca Haxhia njihet si një ndër këngëtaret më seksi të estradës shqiptare, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, ka publikuar sot disa fotografi në profilin e saj në Instagra, ku shfaqet shumë tërheqëse.

Enca në Instagram shpesh publikon foto provokuese dhe në këtë të fundit shihet me vetëm me bikini.