“Hoodi jem”, videoklipi i parë për 2021 nga Fatman

Fal artistëve të suksesëshëm shqiptar emri Shqiperi qdo ditë e më shumë po ndëgjohet në botë. Pas skusesit të pa diskutushëm të Dua Lipes dhe Bebe Rexha në Amerik një artist tjetër që se shpejti do tund themelet e muzikes Amerikane është Fatman. Artisti në fjal jeto dhe vepro në Bronx të New Yorkut. Kënga e re nga Fatman mban titullin “Hoodi jem” dhe vjen në bashkëpunim me reperin Frenzy. Ky projekt është punuar në mënyr shumë profesjonale dhe reperët e sjell të interpretuar në mënyrë të veçantë, këngë e cila pritet të rezultojë e suksesshme. Shumë prej artistëve tanë edhe pse emra të rinj janë pritur mirë nga publiku, Fatman është një emër që premton të ngritet shpejt në skenë. Përndryshe Fatman dhe Frenzy janë dyshja që kanë formuar labelin KillmenRecords. KMR ka dhe artista të ri që menagjohën dhe drejtohën nga reperi Fatman dhe partneri i ti Frenzy. Këngët e Fatman mund ti ndegjoni në të gjitha platformat muzikore youtube, deezer, spotify. Labeli KillmenRecords aktualisht ka vende te lira pune per producent, insteumentale, director, kamerman dhe sigurisht ky mega Label është i gatshëm dhe për artista të ri përndryshe duke pas parasysh origjinen shqiptare janë shumë të gatshëm për ti ndihmuar dhe artistët shqiptar.