Jeni gati për hitin që po vjen nga Argjend Heta?

Ai është një super telant në muzikën që bën, e tash ka gati një hit veror. Fjala është për këngëtarin Argjend Heta, ku në rrjetin e tij social na paralajmëron se ditën e enjte do të vijë projekti i tij më i ri muzikor me një super video, që tashmë është finalizuar nga RD-Photography nga Ardian Gjokaj në Bern të Zvicrës. Mësojmë se teksti i këngës është shkruar nga vetë Argjendi dhe Dardy ( Massive Production), Mix & Master nga Sebastian Portillo nga Zvicra, e muzika dhe arrangement nga Dardy dhe Granit Gashi nga Massive Production në Prishtinë. Mezi pritet ky projekt që padiskutim do jetë një hit i verës mjaft veror sic e don stina e nxehtë e me ritme Dancehall.