‘Kam burrë kopertinash’ këngëtarja e njohur shqiptare zihet me një femër tjetër

Këngëtarja Blerina Brakaj është shumë aktive në rrjete sociale. Në Instagram ajo vazhdimisht ndan me ndjekësit e saj foto të ndryshme, kryesisht familjare.

Së fundmi, Blerina ka postuar një foto në makinë me të shoqin.

Fotoja përveç komenteve pozitive, ka rënë dhe pre e kritikave, siç është komenti i një ndjekësje e cila i ka shkruar:

” Ngele duke i bërë burrit reklamë! Je person publik.” Blerina nuk e ka pritur mirë këtë koment dhe e acaruar i është përgjigjur komentueses, duke treguar dhe marrëdhënien e ngushtë që ka me burrin.

“Unë burrrin përveçse burrë e kam dhe shok, i bie që të shumtën e kohës jemi bashkë dheee normal e bëjmë ndonjë selfie… Nuk mendoj se u jap bezdi ndjekësve të mi, pastaj burrin e kam për kopertina, pse mos t’ja bëj reklamën. (Kjo pa lekë është)”- ka shkruar Blerina.