Kanye West shfaqet në publik në mënyrë të çuditshme

Reperi, Kanye West, bëri një dalje të çuditshme në publik, teksa u vërejt edhe pa unazën e tij të martesës, ndërsa u përpoq të fshihej nën një maskë të fytyrës gjatë daljes në Los Angeles.

Vetëm disa ditë pas përvjetorit të shtatë të martesës së tij me Kim Kardashian, ai u shfaq në rrugët e Los Angeles.

Po ashtu, gjatë kësaj jave në media rozë qarkulluan lajme se reperi mund të jetë në një lidhje me modelen ruse, Irina Shayk.

Ai u pa duke mbuluar fytyrën e tij nën një maskë shumë të çuditshme të fytyrës që i mbuloi tërë kokën.

Pjesa tjetër e veshjes së tij ishte pak më e nënshtruar dhe përfshinte pantallona, atlete me detaje me zinxhir dhe një bluzë të zezë me mëngë të gjata.

Por zgjedhja e tij e këpucëve ishte një dhuratë pasi ai u pa në atletet e tij Yeezy Foam RNNR ndërsa po ecte nëpër një parking.

Dhe, megjithëse ai ishte vërejtur i veshur me bandën e tij të artë të përjetësisë në një foto në Instagram të postuar nga DJ Khaled muajin e kaluar, u duk sikur reperi ishte gati të linte nocionin e ‘përgjithmonë’ ndërsa procedurat e divorcit vazhdonin.

Të dy, West dhe Kardashian thuhet se ishin ‘shkatërruar’ dhe ‘mërzitur’ martesa nuk funksionoi, por tensioni në martesë kishte shpërthyer për një kohë të gjatë.