Këngëtarja kosovare këndon hitin turk

Këngëtarja kosovare Egzona Gurguri është rikthyer fuqishëm në skenë me publikimin e një cover-i në gjuhën turke, një hit që këndohet nga Mustafa Ceceli & Ekin Uzunlar e që titullohet ‘Öptüm Nefesinden’.

Poashtu këtë projekt Egzona e ka publikuar në kanalin e saj zyrtarë të cilin e ka hapur tash dhe pritet që të publikojë aty dhe projektet e rradhës.

Ndryshe, këngëtarja e cila njihet për vokalin e saj premtues së shpejti do të sjellë një super projekt që eshtê duke u punuar ne njerëz të fuqishëm të industrisë muzikore.