Kjo nuk pritej nga ajo, aktorja kosovare pozon gjysmë e zhveshur

Është e njohur për role të shumta dhe konsiderohet si një prej aktoreve më të suksesshme dhe më të dashura kosovare.

Bëhet fjalë për Shengyl Ismaili e cila së fundi ka qenë mjaft aktive me disa poza atraktive që i ka ndarë në rrjetet sociale.

Aktorja e famshme ka marr vëmendje sidomos me një imazhe të fundit ku si rrallë herë shihet gjysmë e zhveshur teksa është mbuluar vetëm me mbulesën e shtratit dhe peshqirë mbi kokë.

Shengyli duke më bukur se kurrë më parë, joshëse dhe provokuese.

Padyshim ajo është komentuar nga miqtë e saj dhe adhuruesit, sidomos për dukjen e saj mjaft atraktive dhe formën e mirë fizike./Indeksonline/