Leicester vendos super vlerësimin!

Leicester vendos supervlerësimin!

Të gjithë të çmendur pas James Maddison. Siç raportohet nga Daily Express, ka disa emra të mëdhenj të Premier League që i kanë vënë sytë mesfushorit të talentuar të Leicester dhe Anglisë.

Arsenali i Arteta-s ka interes veçanërisht serioz, por Dhelprat për momentin duket se nuk kanë ndërmend ta lënë 24-vjeçarin të shkojë.

Pikërisht për këtë arsye – shkruan tabloidi – ata tashmë kanë refuzuar një ofertë prej mbi 70 milion euro për Maddison.