Live: Holanda në epërsi

(E plotësuar) – 48′ Holanda po tregon lojë të mirë.

Holanda në epërsi me 1:0 ndaj Holandës.

Holanda me fitoren shkon më tej.

40′ E pabesueshme ajo që humbet përsëri Memfis Depaj. Sulmuesi holandez me portën të boshatisur nuk ka arritur të realizojë golin e dytë për Holandën dhe personal për të.

 11′ GOOOOOOOOL HOLANDA 1-0! Memfis Depaj realizon me penallti pas fitimit të këtij 11-metërshi nga Dumfrajs dhe arbitri e akordoi vetëm pasi e pa me VAR.