Mbreti i Instagramit Dan Bizelrian hap konkursin e bukurisë, kush janë tre bukuroshet që ia “hoqën trurin”

Kompania “Ignite”, e cila është në pronësi të Mbretit të Intagramit Dan Bilzerian, ka zhvilluar së fundmi një konkurs për modelet.

Të veshur me bikini mjaft provokuese, vajzat konkurronin mes njëra-tjetrës për shifrën e 15 mijë dollarëve.

Por vetëm tre ishin bukuroshet fatlume që ia dolën mbanë të rrëmbenin çmimin e madh. Elena Kamperi, Desiree Schlotz dhe Tiffany Keller arritën që të triumfonin mes qindra vajzave seksi.

Veç çmimit, super “bombat” tashmë do të jenë edhe të preferuarat e Dan Bilzerian, në festat e tij të “çmendura” të orgjive. Për më shumë ju ftojmë të shikoni fotot e mëposhtme.