Moderatorja shqiptare tërhoqi vëmendjen e aktorit të famshëm turk

Moderatorja shqiptare flet për aktorin turk.

Moderatorja e njohur sportive, Eva Murati, është në qendër të vemendjes jo vetëm në mediat e huaja, por dhe për “shkëndijen” apo vërshimin e komentimit mes saj dhe aktorit turk me origjinë shqiptare, Can Yaman.

Ajo ka qenë e ftuar mëngjesin e sotëm në “Wake Up” e cila ka folur më në fund për marrëdhënien mes saj dhe aktorit të famshëm turk, Can Yamman.

https://www.instagram.com/p/CE3pxc1hb8d/?utm_source=ig_embed

“Absolutisht ai është një djalë shumë simpatik, i suksesshëm, ishte dhe me origjinë shqiptare, por nuk di se çfarë mund të them më shumë”- është shprehur moderatorja, Eva Murati.

Por, Isli e ka ngacmuar më shumë me fjale për aktorin duke u munduar që të nxirrte ndonjë gjë më shumë por moderatorja është shprehur duke thënë se nuk ka asnjë koment për këtë gjë.