Nurteeli, producenti i njohur i jep fund beqarisë

Është një nga producentët më të mirë kosovarë, pasi, nën vulën e tij janë lansuar shumë hite.

Nurteeli, ka bërë një hap me rëndësi, pasi, i ka dhënë fund beqarisë.

Ai dhe nusja e tij Blerta, martesën e kanë bërë në një ceremoni të vogël, vetëm me familjarët dhe miqtë e afërt.

Blerta ka qenë ajo që ka marrë vëmendje të madhe.

E veshur me vello nga dizenjatorja Elesa Kutleshi, Blerta dukej unike dhe shumë e bukur.

Çiftit i urojmë jetë të gjatë dhe të lumtur.