Puthje e përqafime në shtrat, Arbenita poston videon në momente intime me Feron

Arbenita dhe Fero shihen bashkë në shtrat, të përqafuar dhe me shumë dashuri.

Derisa thuhej se ata janë ndarë, Arbenita thyen heshtjen me një video ku publikon çaste tejet intime në shtrat.

Të rrëmbyer nga epshi i puthjeve e përqafimeve, dyshja e ndanë videon me ndjekësit e tyre.