Real Madrid rikthen interesimin për Pogba

21:30 | 13 Tetor 2021

Skuadra e Real Madrid ka shprehur përsëri interesim për mesfushorin e Manchester United, Paul Pogba, transmeton Indeksonline.
Los Blancos kanë qenë të lidhur me francezin edhe më herët, teksa tani janë future në garë për nënshkrimin e tij me PSG dhe Juventus.
Djajtë e Kuq dëshirojnë ta shesin kampionin e botës me francën në afatin e janarit, për të mos ta humbur atë falas gjatë verës kur t’i përfundojë kontrata.

Leave a Reply

Your email address will not be published.