Shqipëria lëkundet nga tërmeti! Ja epiqendra dhe magnituda

Toka është lëkundur sërish.

Një tërmet me magnitudë 3.3 me epiqendër 25 km në jug perëndim të Durrësit është ndjerë pak më parë.