Deri të mërkurën e hapur mundësia për subvencionimin e pastrimit të oxhaqeve në Shkup

Qytetarët e Shkupit do të mund të aplikojnë deri të mërkurën për të marrë mbështetje financiare deri 1 200 denarë për pastrimin e oxhaqeve...
Home Tags Elodie mehmetaj

elodie mehmetaj

Njihuni me 17 vjeçaren Elodie Mehmetaj, yllin që po shndrit në volejboll në Zvicër

Elodie Mehmetaj është një nga vajzat vizionare nga Deçani i Kosovës, e cila jetën dhe karrierën po e zhvillon në Zvicër. Studion për Drejtësi...

Must Read

NATO-ja zotohet se do t’i ndihmojë Ukrainës “për aq kohë sa të ketë nevojë”

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, u zotua të premten se aleanca veri-atlantike do t’i ndihmojë Ukrainës të mbrohet në luftën kundër Rusisë...

Mirënjohje e lartë e Borellit për kryediplomatin Bujar Osmani (Video)

Maqedonia e Veriut nga dita e djeshme është pjesë e Unionit të Mesdheut. 42 vende i thanë PO anëtarësimit të RMV-së në UM- Organizatë...