Tayna “harron” të vesh të brendshme dhe fustani i zbulon pothuajse gjithçka

Tayna i ka provokuar ndjekësit me postimin e fundit.

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Në Instagram publikon shpesh imazhe ku shfaqet provokuese e njësoj ka vepruar edhe së fundmi. E veshur me stil dhe seksi, Tayna ka zbuluar shumë.

Ajo në fakt shihet se nuk ka veshur fare të brendshme dhe fustani e ka ‘tradhtuar’.

View this post on Instagram

queen tings.

A post shared by Tayna (@tayna) on

Sa i përket projekteve muzikore ajo është e angazhuar derisa po e shijon edhe suksesin e atyre paraprake.

Që nga fillimet e para të karrierës ka qenë shumë e dashur për publikun./Lajmi.net/

View this post on Instagram

Legs longer than people's promises

A post shared by Tayna (@tayna) on