Vardy lë nam më gruan në plazh, skena të nxehta më të

Jamie Vardy bashkë më gruan e tij Rebekah Vardy janë paraqitur në një jahtë derisa janë shfaqur duke u puthur.

Ndryshe, Rebekah Vardy ka treguar asetet në Spanjë mbrëmë kurse bukuroshja është në një betejë ligjore një milionë funteshe me gruan e Wayne Rooney, Coolen Rooney.

Bëhet fjalë për një “tallje publike” që ja ka bërë Coolen, e cila tallje ka shqetësuar atë dhe për këtë ajo e ka paditur atë në gjyq.

Saga dramatike ka filluar në tetor kur gruaja e Wayne e ka akuzuar Beckyn se ka lansuar me qëllim storiet e saj sekrete.