Vishet Luana Vjollca..

Prezantuesja dhe njëherësh këngëtarja, Luana Vjollca, gjithmonë di të tërheq vëmendjen e audiencës.

Ajo njihet për një karrierë të suksesshme, teksa edhe komentet për paraqitjet e saj televizive e skenike nuk kanë të ndalur.

Kësaj radhe bukuroshja bionde, ka zgjedhur një veshje të veçantë bardh e zi, ku ka vënë në pah trupin perfekt posaçërisht barkun e tonfikuar.

Postimi i artistes ka marrë me mijë pëlqime, teksa edhe fansat u joshën me dukjen më ndryshe të saj.

Sidoqoftë kësaj, Vjollca së shpejti do të sjellë në treg këngën e re, për të cilën nuk ka dhënë detaje të shumta.