Bekteshi – Shaqiri: Më ndryshimet kushtetuese do të ndryshohet dhe e ardhmja e vendit

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti sonte ka vazhduar takimin me qytetarët e komunës së Jegunovcës. Para të pranishmëve krahas kryetarit Ahmeti, fjalim rasti kanë...

Latest Posts

Arrestohet Alda Klosi, ish-zyrtarja e lartë së cilës pastruesja i vodhi qindra mijëra euro

Arrestohet nga policia nga Tirana Alda Klosi, ish-drejtoresha e koncesioneve në Ministrinë e Ekonomisë. Ish-zyrtarja e lartë, e cila ka qene edhe shefe kabineti...

Scholz: Qeveria gjermane do të vazhdojë të punojë ngushtë me Melonin

Qeveria gjermane dëshiron të vazhdojë bashkëpunimin e saj të ngushtë me udhëheqjen e re italiane nën kryeministren e djathtë Giorgia Meloni, deklaroi kancelari...
Articles by:

admin

Grubi: Më 6 shkurt fillojnë dhe do të zgjasin 21 ditë negociatat me Bechtel Enkën për Korridorin 8

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ka njoftuar sot opinionin për mbajtjen e mbledhjes së Komitetit drejtues për Korridorin 8 dhe 10D, në të cilën...

Meta: Shqipëria jo pronë e Ramës/ “Kryeministri shiti interesat e vendit”

Kryetari i Partisë së Lirisë ka dalë sot para medias për t’i bërë jehonë letrës së kongresmenëve amerikanë për hetimin e Mcgonigal dhe...

Rusia bën gati të fusë në luftë tanket robotë

Rusia ka vendosur të hedhë në fushën e betejës tanket robotë, pas mjeteve të blinduara Leopard 2 që Ukraina do të marrë nga...

Misajllovski: VMRO-ja e ndihmoi Kasamin për t’i fituar zgjedhjet, ky bashkëpunim do të zgjasë gjithmonë

Nënkryetari i VMRO-DPMNE-së, Vlado Misajllovski, ka thënë se partia që përfaqëson ai e ka ndihmuar Levizjen Besa për të fituar në Tetovë. Këto komente, Misajllovski...

Bekteshi: Ndjesë gazetarëve, krenarë që vendi nuk ka më monopol në sektorin e energjisë

Nuk ka asnjë dyshim se gazetarët kanë një rol kyç në shoqërinë tonë, kontributi dhe puna e tyre është shumë e rëndësishme edhe në...

Gjeloshaj: Zgjedhjet e parakohshme, zgjidhje për krizën në Mal të Zi

Mali i Zi është përfshirë prej disa muajsh nga një krizë politike, që nisi me rrëzimin më 20 gusht të qeverisë disa mujore të...

Latest Posts

Arrestohet Alda Klosi, ish-zyrtarja e lartë së cilës pastruesja i vodhi qindra mijëra euro

Arrestohet nga policia nga Tirana Alda Klosi, ish-drejtoresha e koncesioneve në Ministrinë e Ekonomisë. Ish-zyrtarja e lartë, e cila ka qene edhe shefe kabineti...

Scholz: Qeveria gjermane do të vazhdojë të punojë ngushtë me Melonin

Qeveria gjermane dëshiron të vazhdojë bashkëpunimin e saj të ngushtë me udhëheqjen e re italiane nën kryeministren e djathtë Giorgia Meloni, deklaroi kancelari...

Don't Miss

Grubi: Elektoratit i përgjigjemi vetëm me punë

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti sonte ka vazhduar takimin me qytetarët e komunës së Zhelinës. Para të pranishmëve krahas kryetarit Ahmeti, fjalim rasti kanë...

Faton Ahmeti: Vetëm në diskutim me qytetarët përmirësohet puna jonë

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti sonte ka vazhduar takimin me qytetarët e komunës së Zhelinës. Para të pranishmëve krahas kryetarit Ahmeti, fjalim rasti kanë...

Bedri Fazliu: Së bashku do vazhdojmë të përkrahim çdo projekt që na dërgon drejt standardeve të BE

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti sonte ka vazhduar takimin me qytetarët e komunës së Zhelinës. Para të pranishmëve krahas kryetarit Ahmeti, fjalim rasti kanë...

Sulejmani: Sot duhet të ruajmë unitetin, të mos lejojme forcat destruktive të në shpiejnë në rrugë te gabuara

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti sonte ka vazhduar takimin me qytetarët e komunës së Zhelinës. Para të pranishmëve krahas kryetarit Ahmeti, fjalim rasti kanë...

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.